Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Spotkanie doradców zawodowych

15 listopada 2018

Harmonogram psychologicznych dyżurów konsultacyjnych

30 października 2018

Warsztaty

30 października 2018

Warsztaty

19 października 2018

Przejdź do - VII Regionalna Konferencja z cyklu PSYCHOLOGIA A MEDYCYNA  pt. „Zdrowie psychiczne dzieci i młodzieży – za co odpowiada Twój mózg”

VII Regionalna Konferencja z cyklu PSYCHOLOGIA A MEDYCYNA pt. „Zdrowie psychiczne dzieci i młodzieży – za co odpowiada Twój mózg”

19 października 2018

Dnia 16 października 2018 r. w Zabrzu odbyła się VII Regionalna Konferencja z cyklu PSYCHOLOGIA A MEDYCYNA pt. „Zdrowie psychiczne dzieci
i młodzieży – za co odpowiada Twój mózg”.
Objęta została patronatem Prezydenta Miasta Zabrze - Małgorzaty Mańki-Szulik, Marszałka Województwa Śląskiego - Wojciecha Saługi, Metropolity Katowickiego– arcybiskupa Wiktora Skworca oraz Dyrektora Delegatury w Gliwicach Kuratorium Oświaty w Katowicach – Jacka Tarkoty. Organizatorami konferencji są: Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Zabrzu oraz współpracujące z placówką Forum Organizacji Pozarządowych Działających na rzecz Osób Niepełnosprawnych, Chorych i Ich Rodzin Pod Nazwą „Razem”

Czytaj więcej o: VII Regionalna Konferencja z cyklu PSYCHOLOGIA A MEDYCYNA pt. „Zdrowie psychiczne dzieci i młodzieży – za co odpowiada Twój mózg”

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2018-07-05
Data publikacji:2018-07-05
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:1326