Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Zabrzu

KAMPANIA "MNIEJ EKRANU WIĘCEJ DZIECKA"

Artykuły

Film

13 stycznia 2021

 Poradnia Psychologiczno  - Pedagogiczna po raz czwarty podjęła współpracę z Miejską Biblioteką Publiczną w Zabrzu aktywnie włączając się w projekt „Książka na piątkę, znakomity początek”. Przedsięwzięcie ma na celu aktywizację czytelniczą młodzieży, upowszechnienie wiedzy o literaturze oraz prezentację pozytywnych nawyków czytelniczych. W projekt prowadzenia warsztatów profilaktycznych w ramach myśli  „ Czytając – czytam świat” zaangażowali się pracownicy Poradni prowadząc zajęcia z młodzieżą związane z tematyką prezentowanych pozycji książkowych. W bieżącym roku, z uwagi na pandemię przygotowaliśmy krótką prezentację dotyczącą alkoholu. Zapraszamy do obejrzenia! 

Koordynatorem projektu na terenie Poradni jest Bożena Kisielewska – Stańczyk – pedagog, socjoterapeuta.

 Dziękujemy wszystkim za współpracę

Urszula Koszutska – Dyrektor Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Zabrzu

Film

22 grudnia 2020

 

 

17 grudnia 2020

Z przyjemnością informujemy, iż rozpoczynamy Kampanię Edukacyjną pt. „MNIEJ EKRANU - WIĘCEJ DZIECKA”. Kampania będzie trwała od grudnia 2020 r. do grudnia 2021 r.

Celem Kampanii jest nauka pozytywnego i zdrowego używania ekranów oraz ochrona tysiąca młodych ludzi przez takimi zaburzeniami jak: uzależnienia, niepokoje, lęki, nadpobudliwość, trudności edukacyjne, trudności społeczne i wiele innych.

Dziękujemy Pani Prezydent Miasta Zabrze – Małgorzacie Mańka-Szulik – za  objęcie Kampanii honorowym patronatem.

Dziękujemy również: Dziennikowi Zachodniemu, Głosowi Zabrza i Rudy Śląskiej, Nowinom Zabrzańskim, Telewizji Zabrze, Centrum Informacji Kulturalnej oraz Radio Silesia za patronat medialny nad Kampanią.

Zapraszamy do współpracy.

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2020-12-04
Data publikacji:2020-12-04
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Maciek
Liczba odwiedzin:355