Rewitalizacja obiektów poprzemysłowych Gminy Zabrze
na cele kulturalne, turystyczne i oświatowe
mgr Urszula Koszutska

Dyrektor PP-P w Zabrzu


mgr Małgorzata Boruc

z-ca Dyrektora PP-P w Zabrzu

Psycholog, psychoterapeuta,coach z ponad  30 letnią praktyką. Posiada European Certificate of Psychotherapy. Ukończyła czteroletnie Studia z  Psychoterapii, podyplomowe Studia z Profilaktyki Szkolnej i Rodzinnej oraz liczne szkolenia z zakresu psychoterapii , w tym terapii poznawczo –behawioralnej.  Posiada także  uprawnienia do terapii dzieci i młodzieży. W swojej pracy integruje różne kierunki psychoterapii. Instruktor licznych programów profilaktycznych i psychoedukacyjnych.


 

Pedagog, absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu Pedagogiki Specjalnej z Terapią Pedagogiczną i Oligofrenopedagogiką na Uniwersytecie Opolskim oraz Surdopedagogikę w Wyższej Szkole Pedagogicznej im. A Hlonda w Mysłowicach. Specjalizuje się w diagnostyce dzieci z deficytami słuchu. Zajmuje się również diagnozą i terapią pedagogiczną dzieci i młodzieży z trudnościami w nauce.

W czasie wolnym lubi czytać książki oraz spędzać czas z rodziną w górach.Poprawiony (poniedziałek, 17 października 2016 14:34)